Anaokulu – İstanbul Prestij Koleji

Çekmeköy Prestij Koleji Anaokulu


Çekmeköy Prestij Koleji Anaokulu Yaz Okulu Programı


Prestij koleji Anaokulu’nda 01.07.2019 tarihinde Yaz Okulu Programı başlayacaktır.

Eğlenceli aktivitelerle, bu yaz oynarken öğrenecekler

Prestij anaokulu 2 yaş ve üzeri çocuklara yönelik sportif sanatsal ve bilimsel eğlenceli oyunlar ve aktiviteler içeren yaz okulu düzenleniyor.

Yaz Okulu Programımız ailelerin yıllık izinlerini ve tatillerini daha rahat organize edebilmeleri açısından Aylık; yarım ve tam gün olarak planlanmıştır.

Programda; yüzme, at binme, jimnastik, tenis, streching gibi spor etkinlikleri, Müzik, drama, boya, baskı ve seramik atölyesi gibi sanat etkinlikleri, Çeşitli açık hava etkinlikleri, mutfak etkinlikleri, İngilizce, Türkçe dil etkinlikleri ve geziler gibi çeşitli ve eğlenceli aktiviteler yer alacaktır.

Yüzme aktivitesi program dâhilinde olup; haftada 1 gün at binme (15 TL), 3 gün yüzme yapmayı planladığımız bu aktivitelere öğrencilerimiz anne babaların istekleri doğrultusunda katılabileceklerdir. Yüzme ve At binme etkinliğine 3 yaşını tamamlamış çocuklarımız katılabilirler.

Yaz Okulu; her gün sabah 09:00’da başlar akşam 17:00’de sona erer

Yarım Gün Programın bedeli 1800 TL

Tam Gün Programın bedeli 2000 TL’dir.

Prestij koleji Anaokulu: 0507 031 84 63


Çekmeköy Prestij Koleji Anaokulu Eğitim Metodolojisi


Anaokulumuzdaki bütün programlar, çocuklarda araştırmaya ve merak uyandırmaya odaklı hazırlanmaktadır.

Eğitime ciddi bir bakış açısı ile yaklaşan Çekmeköy Prestij Koleji Anaokulu eğitim programlarını, bilimsel temellere dayandırarak, etkinliği kanıtlanmış bir metodoloji ile sizlere sunmaktadır. Programları içerisinde, İngilizce ile birlikte matematik, fen, doğa, sanat ve spor alanlarında da özgün programlar sunan anaokulumuz, bu süreçte çocuklarımızın sosyal, bilişsel ve duygusal gelişim alanlarını desteklemektedir.

Çekmeköy anaokulları, çekmeköy anaokulu, anaokulu yaz programı, taşdelen anaokulları, ümraniye anaokulları, sancaktepe anaokulları
X