Neden Prestij Koleji – Girne Koleji Prestij Kampüsü

Prestij Kolejini Seçmeniz için çok nedeniniz var!

Hedefimiz uluslararası standartlarda eğitim vermek ve geleceğe hazır, dünya vatandaşı bireyler yetiştirmektir.

Neden Prestij Koleji

Çünkü Prestij Koleji;


Çocuğunuz İstanbul'un en iyi okulunda en iyi eğitimi almayı hak ediyor.

Prestij Kolejinde PreK-12 bütünlüğü vardır. Anaokulundan liseye, sınıf seviyeleri arasındaki kurum içi geçişler yıllar içerisinde tutarlı bir bütünlük oluşturur.

Okul Yönetim Kurulumuz öğrencilerimize mümkün olan en iyi eğitimi sunmamızı sağlayacak bir ortam oluşturmada aktif bir rol oynamaktadır.

Prestij Koleji öğretmenleri her öğrencisini yaptıkları her şeyde en yüksek akademik standartı elde etmeye teşvik eder.

Akademik programımız, öğrencilerin öğrenme isteklerini artırır, azimli ve başarılı olmalarını sağlar. Öğrencilerimiz bunu Prestij Kolejinin güvenli, mutlu ve destekleyici ortamında başarırlar.

Öğrencilerimizi öğrenim ve proje çalışmaları süreçlerinde disiplinler arası çalışmalara yönlendiriyoruz, böylece akademik bilgilerin pekişmesinin yanı sıra problem çözme, sorgulama ve yaratıcılık yönlerinin gelişmesini sağlıyoruz.

Okuldaki personel; akademik mükemmellik, nezaket ve başkalarına verilen önem konularına güçlü bir vurgu yapar.

Çoğunluğu ana dili İngilizce olan öğretmenlerden oluşan eğitim kadromuzla, okulöncesi ile başlayan programımız sayesinde İngilizceyi anadil seviyesinde öğretiyoruz.

Merkezi sınavlara hazırlık konusunda güçlü öğretim kadromuz ve programımızla öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Okulumuzun sağladığı akademik, sanatsal, teknik ve sportif fırsatlardan tüm öğrencilerimizin yararlanmalarını sağlarız.

Öğrencilerimizin akademik gelişimlerini yakından takip ediyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz. Öğrencilerimize hedef belirleme ve strateji geliştirme konularında rehberlik uzmanlarımız destek programları hazırlıyorlar.