İlkokul Haberleri – Girne Koleji Prestij Kampüsü
23/01/2020

Bursluluk Sınavımıza Başvur

Girne Amerikan Üniversitesinin global kültürünü, dünya kimliğinde mezuniyet vizyonuyla buluşturan Girne Koleji Bursluluk Sınavına sen de katıl: Dünyanın Kapıları Sana da Açılsın!
01/11/2019

BODRUM MODEL BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KONFERANSI

Bu sene üçüncüsü gerçekleşen ve 20 farklı şehirden 300 katılımcıyı bir araya getiren bu büyük organizasyondan Prestij Koleji lise öğrencilerimiz üç ödülle dönerek bizleri gururlandırdılar.
22/10/2019

EKO OKUL PROJEMİZ KAPSAMINDAKİ ORMAN GEZİMİZ

Özel İstanbul Prestij Koleji olarak çevre konusunun önemini daha iyi kavramak, çevrenin korunabilmesi için bilinçli bir toplum oluşturabilmek için katıldığımız Eko-okul projesi kapsamında, ormana gezi düzenleyerek öğrencilerimizle çöp atıklarını topladık.
16/09/2019

Prestij Koleji Müzik Akademisi Kayıtları Başladı

Prestij Koleji Müzik Akademisinde Alınan Uzman Öğretmenlerimizden Müzik Dersi Alın. Ücretsiz deneme derslerimiz başlamıştır.
07/05/2019

Happy Days Theatre

8 Mart tarihinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik Happy Days Theatre tarafından İngilizce olarak sergilenen oyunlarda öğrencilerimiz eğlenerek İngilizce pratiği yapma imkanı buldular.
21/03/2019

Çanakkale Zaferi destanının yazıldığı topraklardayız

Özel İstanbul Prestij Anadolu Lisesi olarak Çanakkale Zaferi destanının yazıldığı topraklarımızı ziyaret ettik. Mustafa Kemal’in ,Gazilerimizin ve Şehitlerimizin izinde gururla yürüdük. Savaş alanlarını adım adım heyecanla gezdik.
20/03/2019

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLAMA PROGRAMIMIZ

Bağımsızlığımızı ve özgürlüğümüzü borçlu olduğumuz M. Kemal Atatürk ve Mehmetçiklerimizi şükran, minnet ve saygıyla andık.
09/02/2019

7.Uluslararası Change the World Model Birleşmiş Milletler Konferansı

Roma’da LUISS Guido Carli Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 7.Uluslararası Change the World Model Birleşmiş Milletler Konferansı’nda okulumuzu öğrencilerimiz Bengisu Kaçar, Güleda Kanarya, Ezgi Derya Yıldırım , Meltem Doğan en iyi şekilde teslim ettiler.
06/02/2019

İstanbul Prestij Koleji 7.Uluslararası MUN Konferansına gidiyor.

İstanbul Prestij Koleji bu yıl “Change the World Model UN” organizsayonun düzenlediği 7.Uluslararası MUN Konferansı’na gidiyor.
18/01/2019

Avantajlı Erken Kayıt Dönemi Başladı

Kayıt sürecimiz, erken kayıt avantajları ve bursluluk oranlarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kontenjanımız sınırlıdır.
X